top of page

Kurumsal Firmamız İstanbul Fatih'te faaliyetini sürdürmektedir. Türkiye'nin tamamı toptan satışlarımız vardır.

 

Profesyonel ve amatör bir çok spor klubüne atkı ve berelerimizin satışını yapmaktayız. Ayrıca farklı sektörden bir çok firmanın da tanıtım ve promosyonlarında atkı, bere, boyunluk ihtiyacını karşılamaktayız.

 

Kalite politikamız; kalite, verimlilik, yüksek iletişim, süreklilik, yaratıcılık ve fikre saygı, bireysel gelişim ve kaliteyi en uygun fiyatlara mal edip tüketicilerimizin memnuniyetini sağlamaktır. 

 

Faaliyet alanlarımız: Toptan atkı, toptan boyunluk, taraftar atkısı, toptan taraftar atkısı, atkı imalatı, özel atkı siparişi, triko örme kumaşı, triko örme, promosyon atkı, toptan promosyon atkı, siyasi parti atkısı, seçim atkısı, ak parti atkısı, chp atkısı, mhp atkısı, tayyip erdoğan atkısı, promosyon atkı imalatı, polar atkı, polar bere, polar atkı bere eldiven, polar takım, polar şal, polar atkı bere, toptan polar atkı, toptan polar bere olmak üzere bere imalatı, toptan bere, promosyon bere, toptan promosyon bere, promosyon bere imalatı,  firmaya özel bere, Sarıkamış atkı, Sarıkamış bere, Sarıkamış eldiven, Sarıkamış atkı bere, Sarıkamış üçlü takım, Sarıkamış atkı bere eldiven, toptan boyunluk ve boyunluk imalatı yapmaktayız.

bottom of page